Automobilių lizingas ir išperkamoji nuoma

Naudotu Automobiliu Pardavimas Lizingu - Ką reikia žinoti

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1. Kaip sužinoti ar galiu įsigyti automobilį lizingu ar išperkamąja nuoma?  

Visų pirma siūlome susisiekti telefonu +370 6786 8626 arba elektroniniu paštu gutesautokaunas@gmail.com tam, kad galėtume aptarti Jusų esamą situaciją t.y. turimas pajamas, esamus įsipareigojimus ir kitus svarbius klausimus ir tokiu būdu  įvertinti Jūsų galimybes. Esant poreikiui galima nuotolinė patikra.  

2. Ar galima įsigyti automobilį be pradinio įnašo?  

Taip, galite įsigyti automobilį be pradinio įnašo tiek perkant išsimokėtinai, tiek išperkamąja nuoma, kai renkatės automobilį iki jums nustatytos maksimalios sumos.

  3. Kaip žinoti iki kokios sumos galėsite rinktis automobilį ?  

Maksimali finansavimo suma apskaičiuojama kiekvienam asmeniškai pagal: turimas oficialias pajamas, išdirbį paskutinėje darbovietėje, turimus kitus įsipareigojimus (jei tokių yra), kreditingumą, kredito istoriją.

  4. Kaip vyksta maksimalios sumos automobiliui įsigyti apskaičiavimas?  

Dažniausiai maksimalus galimas finansavimas apskaičiuojamas Jums atvykus pas mus į Kauną, kur turime savo automobilių aikštelę. Jums atvykus galime tiksliai įvertinti esamą situaciją ir pateikti konkretų pasiūlymą. Nors preliminarus vertinimas galimas ir nuotoliu, tačiau labai patariame atvykti ir gauti konkretų pasiūlymą.

  5. Kur galima pamatyti mūsų turimus automobilius?  

Dalį automobilių talpiname savo svetainėje https://gutesauto.lt, tačiau automobilių parkas greitai keičiasi, todėl labai nemažai turimų automobilių net nepatenka į mūsų svetainę (t.y. parsiduoda iš karto), dėl šios priežasties labai rekomenduojame rinktis automobilį gyvai - atvykus  pas mus.  

6. Ar reikalinga išankstinė registracija norint atvykti?  

Labai išankstinė registracija nėra būtina - tiesiog susisiekite telefonu +370 6786 8626 diena prieš ar išvakaro ir susitarsime dėl Jūsų atvykimo. Jei nutiko taip, kad važiavote pro šalį ir spontaniškai sugalvojote išsirinkti automobilį ar įsivertinti savo galimybes tiesiog paskambinkite ir mes Jus pasitiksime.  

7. Kokios darbo valandos? Ir kada geriausia atvykti?

  Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbame nuo 8.30 iki 17.00, o šeštadieniais nuo 8.00 iki 15.00 nepaisant to darbo dienomis siūlome atvykti iki pietų arba truputis po pietų tiksliau iki 14.00 - 15.00 , o šeštadieniais iki 11.00, nes  stengiames, kad jums užtektų vieno atvykimo ir galėtumėte išvažiuoti su jums patikusiu automobiliu tą pačią dieną, todėl reikia pasilikti laiko maksimalaus finansavimo apskaičiavimui, menesinių įmokų apskaičiavimui, automobilio registravimui, dokumentų parengimui ir pasirašymui.  

8. Kiek laiko užtrunka automobilio įsigijimas perkant lizingu ar išperkamąja nuoma?

  Gerbiame Jūsų  laiką, todėl dedame visas pastangas, kad Jums užtektų vieno atvykimo. Didžioji dauguma mūsų klientų jau pirmo atvykimo metu išvažiuoja su pasirinktu automobiliu. 

9. Kodėl prašome su savimi turėti elektroninės bankininkystės prisijungimus (jei naudojatės elektronine bankininkyste)?

  Būna atvejų, kai prireikia banko išrašų apie gaunamas pajamas ir tokiu atveju turint elektroninės bankininkystės prisijungimus galite tą padaryti greitai ir be vargo. Nereikia gaišti laiko - važiuoti į banką, laukti eiles.

  10. Kokie dokumentai reikalingi perkant automobilį lizingu, išperkamąja nuoma?   Dirbantiems Lietuvos kompanijoje samdomame darbe:  

1. Pasas arba ID kortelė

2. Darbo sutartis ( ypatingai svarbu dirbantiems trumpą laiką t.y. gavusiems tik 1-2 algas)

3. Vairuotojo pažymėjimas - būtinas. Jei neturite - pagalvokite ar turite giminaitį su vairuotojo pažymėjimu, nes artimas giminaitis gali būti įrašytas, kaip vairuotojas ir tokiu būdu turėsite galimybę įsigyti automobilį. Atkreipkite dėmesį jog giminaitis netampa laiduotoju - jis įrašomas tik, kaip vairuotojas. 4. Jei naudojatės elektronine bankininkyste - turėkite prisijungimus. Tam atvejui jei prireiktų banko išrašų apie gaunamas pajamas. 5. Valstybės tarnautojams reikalinga turėti banko išrašus apie gaunamas pajamas, nes dažniausiai nematome pajamų.    

Dirbantiems užsienio kompanijoje:  

1. Pasas arba ID kortelė

2. Darbo sutartis originalia kalba

3. Vairuotojo pažymėjimas - būtinas. Jei neturite - pagalvokite ar turite giminaitį su vairuotojo pažymėjimu, nes artimas giminaitis gali būti įrašytas, kaip vairuotojas ir tokiu būdu turėsite galimybę įsigyti automobilį. Atkreipkite dėmesį jog giminaitis netampa laiduotoju - jis įrašomas tik, kaip vairuotojas.

4. Banko išrašai apie gaunamas pajamas. Reikia turėti dviejų - keturių paskutinių mėnesių (už kokį laikotarpį reiks pateikti pajamų išrašus sprendžiame pagal kiekvieno individualią situaciją. Dirbantiems ilgesnį laikotarpį siūlome turėti paskutinių 5-6 mėnesių pajamų išrašus, bet ir su dviejų mėnesių banko išrašais įmanomas finansavimas). Banko išrašus galite turėti atsispausdinus arba PDF formatu. Taip pat galite turėti elektroninės bankininkystės prisijungimus ir banko išrašus išimti vietoje, atvykus pas mus (jei to nepavyksta padaryti paties - pagelbėsime).

Vykdantiems individualią veiklą:

1. Pasas arba ID kortelė

2. Veiklos dokumentai

3. Vairuotojo pažymėjimas - būtinas. Jei neturite - pagalvokite ar turite giminaitį su vairuotojo pažymėjimu, nes artimas giminaitis gali būti įrašytas, kaip vairuotojas ir tokiu būdu turėsite galimybę įsigyti automobilį. Atkreipkite dėmesį jog giminaitis netampa laiduotoju - jis įrašomas tik, kaip vairuotojas.

4. Oficialias pajamas įrodantys dokumentai. Banko išrašai apie gaunamas pajamas arba pajamų čekiai